Kategorie: Aktuality

Třeboňští kapři slaví 5. výročí

5_let

Jsme parta nadšenců, možná spíš šílenců, kteří večer místo lenošení u televize a trávení času s rodinou, brázdí hladinu třeboňského rybníka, téměř za jakéhokoliv počasí. A co z toho máme? Mokré oblečení, bolavé ruce i záda a někdy i rozedřený zadek. Abych nezapomněla na naši bubenici a kormidelníka, tak ještě vyřvaný hlasivky (doma potom ani nepípnou ;-))
Poprvé se naše posádka Třeboňských kaprů sešla na začátku května 2010. Pár tréninků, tedy spíš projížděk, po hladině Světa a za dva týdny jsme jeli na naše první závody na Lipno.
Od té doby jsme toho spolu hodně prožili. Na lodi jsme ujeli tisíce kilometrů a poznali různá zákoutí Světa i Opaťáku, snědli stovky kil buchet, grilovaného masa a ryb (hlavně kaprovitých :-D) a vypili hektolitry iontových nápojů (převážně chmelových). Nejen toto, ale i týmový duch celé naší Kapří party, skvělý kapitán Pazďa a téměř dokonalé týlové zabezpečení na závodech, nám pomohlo k zisku 20 pohárů. A po čtyřech letech od našeho prvního závodu, jsme získali i ten lipenský.
Poháry občas ztratí svůj lesk či barvu, ale vzpomínky nám nikdo nevezme.
Ty krabe...

print Formát pro tiskKomentáře jsou automaticky uzavřeny 60 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.