Kategorie: Aktuality

GP Purkarec- konečně vítězství!!!!!

GP Purkarec- konečně vítězství!!!!!Konečně jsme vyhráli závod se serie Grand Prix!!!!! Po čtyřech letech práce s pádlem v ruce se na nás konečně usmálo štěstí a sáhli jsme si na pohár za 1.místo a to v závodě na 1 km.V konkurenci 15 posádek se nám podařilo zajet nejrychlejší čas a vítězný pohár byl náš. Ani v závodě na 200 m to nebylo marné - 3.místo ze startujících 20 lodí. A oslavíme to hned následující víkend na Pavlově.Sud Konrada je již připraven.
Děkujeme nadějnému triatlonistovi Aleši Váchovi za pomoc v závodě na 200 m a nejsilnějšímu borci z posádky Mondi Štětí, jehož jméno mi vypadlo ,za fyzickou pomoc a úžasné hecování celé posádky v závodě na 1 km.