Kategorie: Aktuality

DRAČÍ SVĚT 2014 bez Klubu třeboňských kaprů

Na základě četných dotazů informujeme, že jsme se jako klub letos rozhodli závody dračích lodí nepořádat. Důvodem je nespokojenost našeho spolupořadatele České asociace dračích lodí s úrovní závodů námi pořádaných a to zejména v oblasti regulernosti závodu. Mimo jiného nám bylo vytknuto,že hloubka vody pod závodní dráhou je nedostatečná,dráha pro závod špatně postavená,že se slavnostní večer nekonal na nádvoří pivovaru atd. Přejeme tedy novému pořadateli závodů, jímž je vedení místního pivovaru, šťastnější volbu trati.U pláže rybníka Svět, je zdá se hlouběji,než u hráze rybníka Opatovický :-)


print Formát pro tiskKomentáře jsou automaticky uzavřeny 60 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, To je ale blbost...
avatar
Zdravím Kapry z města papíru. Tak nevím, jestli se mi chce brečet vzteky nebo smíchy. 7 Důvody nespokojenosti jsou jeden z nejhorších blábolů, co jsem kdy slyšel. Závody v Třeboni vždycky patřily pro naši posádku Mondi mezi ty nejsuprovější a nejbáječnější. Vše šlapalo jak mělo, dokonce i počasí bylo vždy na jedničku s hvězdičkou. A afterparty byly legendární. To že vloni nebyla na nádvoří pivovaru byla škoda, ale to rozhodně není přece to nejdůležitější. Správný dragon se zabaví kdekoliv. Přiznám se, že jsme zvažovali v úzkém kruhu výjezd do Třeboně na závody, i když se nejedná o G4. Ale zmínka o Světě, kde se kdysi konalo GP a kde rozhodně podmínky regulerní nejsou (viz super brzdící dráha hned u břehu 6 ), se asi bez návštěvy Třeboně budeme muset obejít. A je nám to fakt moc líto. Děkujeme Kaprům za uplynulé ročníky, které byly bez vady. Hlavu hore a brzy na viděnou Kapři. 1
odpověděl(a)
avatar
Ahoj,
Kdyz chces psa bit.....
3,5 m hloubky vody u hraze Opatovickeho rybnika je myslime si dostacujici....
Dekuju za vsechny Kapry za slova chvaly,taky se na vas tesime,snad na Lipne 1
, Jak jinak...
avatar
Jo - je vidět, že důvody pro odebrání byly ryze objektivní!! No ale když to bude pořádat pivovar jako svou reklamní akci, jistě nebude problém dostat se i na nádvoří pivovaru, že? No a co se hloubky pláže týče - třeba se před konáním závodů nechá vybagrovat dno aby tam bylo víc než u hráze Opaťáku! Takový špás vyjde na babku a jistě proti němu nikdo nic namítat nebude!!

No pobavil jsem se jen co je pravda. Jsou prostě věci, které hlava fungující na principu selského rozumu prostě nebere! No - nic si z toho nedělejte a v závodech všem nakopejte!!

Štísko 5